HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

HİKAYEMİZ

gezelle_resort_spaİş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin kalabalığından koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil. İstanbul'a 2,5; Ankara'ya 1,5 saat mesafedeki Bolu'nun Karacasu beldesinde 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde açılan 5 yıldızlı otel 'Gazelle Resort&SPA' sizleri bekliyor... Bolu Kartalkaya'daki Grand Kartal Otel'in işletmesi bu kez SPA konseptiyle misafirlerin beklentilerinin üzerine çıkılacağı ve üstün hizmet kalitesinin yaşatılacağı konusunda çok kararlı.

O 300 yıllık meşenin hikayesi... Gazelle Resort&SPA bir meşe ormanının ortasında yer alıyor. Otel yapımında bir tane bile ağaç kesilmemekle birlikte projenin ortasındaki 300 yıllık meşe ağacı için proje 1 milyon dolara mal olarak tamamen değiştirildi. Proje tamamen değişmiş olabilir; fakat o meşenin gölgesinde oturmanın keyfini tadınca bizi anlayacaksınız.

Öncelikle SPA... Klasik İsveç masajından Ayurvedaya, Türk hamamından Rus saunaya, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, aromaterapiden gül saunaya misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2'lik SPA bölümünde mevcut. Ormanda kuş ve yaprak seslerini dinleyerek masajını yaptırmak isteyen misafirler için de orman içindeki özel masaj kabinlerinde hizmet veriliyor.

Formda ve sağlıklı yaşam... Tüm SPA aktivitelerinin yanısıra fitness, yoga, pilates, meditasyon gibi aktiviteler de sunuluyor. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar kurslar misafir isteğine göre ayarlanıyor.

Doğayı özleyenlere... Süpermarketlerden sebze-meyve alışverişi yaparken artık birçoğumuz 'Acaba hormonlu mu?' diye düşünmeden edemiyor. Gazelle Resort&SPA size çok farklı bir deneyim sunuyor. Misafirler için ayrılan organik bahçeye istediğiniz sebzeyi ekebilir, dilerseniz yardım alabilir ve daha sonra kendi ektiğiniz sebzeleri afiyetle yiyebilirsiniz. Otelin içinde bulunduğu ormanda yürüyüşünüzü yaparken uçuşan kuşlara, dolaşan ceylanlara ve zıplayan sincaplara rastlamanız da mümkün.

Çocuklarımız geleceğimiz... Siz tüm bu aktivitelerle stresten ve şehir yaşamının koşuşturmasından kurtulurken çocuklarınız için de otelde son derece ilginç aktiviteler mevcut.. Doğa keşfi, tohum ekip sulayabilecekleri bir çocuk tarlası, taş boyama, bahçede hazine avları...​

Otel hakkında genel bilgiler için tıklayın...