LİFTLER / PİSTLER

LİFTLER / PİSTLER

Menüye ulaşmak için
sağa doğru kaydırınız!
Otele Dönüş Pisti
Resul Dede
Dede
Kırmızı Pist (Çanak)
Gezi
Arka Çanak
Kazankaya
Efe
Köroğlu’na İniş
Yılmaz Demir
Siyah Pist
Çamçukuru
Köroğlu’ndan Dönüş
Latif Pisti
50m
1.250m
970m
780m
720m
730m
650m

pistlerGrand Kartal Otel’in her seviyedeki kayakçıya ve snowboardcuya uygun 11 adet lifti ve toplam 20km uzunluğunda pistleri var. Ayrıca snowboardcuların sıkça tercih ettiği, Türkiye’nin en kapsamlı snowpark’ı da Grand Kartal Otel pistlerinde yer alıyor.

Türkiye’nin En Bakımlı Pist ve Liftleri

Türkiye’nin en bakımlı pistlerinin bulunduğu Grand Kartal Otel, Avrupa’daki örneklerini aratmayacak kayak kalitesini misafirlerine sunuyor. Avusturya’dan gelen uzmanlar tarafından tüm pistler belirli periyotlarda kontrol ediliyor ve liftlerin bakımları yapılıyor. Özel olarak konumlandırılmış, çoğu kuzeye bakan Grand Kartal Otel pistleri doğal olarak daha iyi kar kalitesini ve sezon boyunca karın maksimum düzeyde korunmasını sağlıyor.

Kapıdan Kayağa

Grand Kartal Otel’de kayakçıların otelden kayağa çıkmak için metrelerce yürümek zorunda kalmaması da Türkiye’deki ve dünyadaki diğer kayak otellerine göre artı bir konfor. Otel misafirleri, kayak odasının hemen dışarısında kayaklarını ya da snowboardlarını takıp kaymaya başlayabiliyor; kayaktan dönüşte de metrelerce yürümek zorunda kalmıyor, otelin kapısına kadar gelebiliyorlar.

Pist Dışının En İyi Adresi

Türkiye’de en keyifli kayak/snowboard yapılacak pist dışı alanların bulunduğu bölge Grand Kartal Otel pistleridir. Türkiye’deki en iyi kar kalitesi Kartalkaya’da, yurt dışından uzmanların yardımıyla konumlandırılmış pistlerimizde bulunuyor. “Toz kar” diye adlandırılan ve güneşli günlerde pırlanta gibi parıldayan karda doğal halfpipe’larda, vadilerde, ağaçların arasında pist dışı keyfi Grand Kartal Otel pistler bölgesinde. Bu keyfe sadece muhteşem fotoğraf çekimleri için ara vermek isteyeceksiniz.

Ücretsiz Ski-Pass

Lift ve pistlerin kullanımı, Grand Kartal Otel misafirlerine ücretsiz olarak sunuluyor.

“Hava Kötü” Derdine Son

Kimi zaman dağ koşullarında hava muhalefeti nedeniyle misafirlerimizin güvenliği açısından liftlerin bir kısmını kapalı tutuyoruz. Bu günlerde otelde sıkılan misafirlerimiz, Bolu Karacasu’da orman içinde yer alan spa otelimiz Gazelle Resort & Spa’ya tüm gün spa kullanımı için gidebilir, Türkiye’nin en kapsamlı spa merkezinden faydalanabilirler.