SPA KURALLARI

SPA KURALLARI

AÇILIŞ-KAPANIŞ SAATLERİ
Her gün 08:00-23:00

MASAJ VE BAKIM SAATLERİ
Her gün 09:00-23:00

RANDEVU ALMA
Kendinize en uygun bakıma randevu almak için, sizlere en doğru seçimi yapmanız için yardımcı olacak La Gazelle SPA ile iletişime geçiniz.

GELİŞ SAATİ
Lütfen bakımınızın başlangıç saatinden en az 5 dakika önce bakıma hazır bir şekilde La Gazelle SPA resepsiyonunda olunuz. Unutmayınız ki rezervasyonunuza geç kaldığınız takdirde bakımınızın süresi de kısalacaktır. Sizden sonraki misafirimizi bekletmemek adına bakımları belirtilen sürede bitirmek durumundayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SPA OLANAKLARI
Otel misafirleri için aşağıdaki olanaklar mevcuttur:
Fitness Merkezi, Açık ve Kapalı Havuzlar, Türk Hamamları, Rus Sauna, Herbal Bath, Kristal Sauna, Laconium, Buhar Odası, Kneipp, Şok Havuzu, Tuz Odası, Saman Odası, Kum Odası, Gül Sauna - Bayanlara Özel, Ice Grotto (Buz Odası), Macera Duşları, Isıtılmış Su Yatakları, Isıtılmış Taş Yataklar, Salus Bar

ÇOCUK POLİTİKASI
SPA Merkezimizin misafirleri 12 yaş ve üzeri olmalıdır. 18 yaşın altındaki misafirler bakımlarımızdan ancak ebeveyn gözetimi altında yararlanabilir.

İPTAL POLİTİKASI
Herhangi bir sebepten dolayı bakım randevunuzu iptal etmek istiyorsanız en geç 3 saat öncesinden La Gazelle SPA resepsiyonuna bildirmenizi rica ederiz. Paket program iptallerini ise en geç 48 saat öncesinden La Gazelle SPA resepsiyonuna bildirmenizi rica ederiz. Önceden bildirilmeyen randevu ücretlerinin %50'si hesabınıza eklenecektir.

KIYAFET KURALI
Rahatınız için kimono ve terlikler odanızda bulunmaktadır. Havlu ve spa ziyaretinizde gerekebilecek her türlü konfor, spa alanında mevcuttur. Vücut masajları ve bakımların çoğunda tek kullanımlık slipler tercih edilmekte ve tarafımızdan temin edilmektedir. Spa'daki havuz, sauna ve diğer komplekslere mayo, bikini veya şortla girilebilir.

TERAPİSTLER
Bay ve Bayan terapistlerimiz bulunmaktadır. Terapistinizin ismi rezervasyon formunda yazılı olacaktır. Özel olarak bir terapist seçmek istiyorsanız lütfen 48 saat öncesinden La Gazelle SPA resepsiyonuna bilgi veriniz.

SPA KURALLARI
Spa merkezimizin rahatlatıcı ve dinlendirici bir ortamı vardır. Lütfen tüm spa misafirlerinin mahremiyet ve huzur hakkına saygı duyunuz. Spa'da cep telefonu, kamera ve sigara kullanımı yasaktır.

SAĞLIK DURUMU
Lütfen spa rezervasyonunuzu yaparken bakımınızı etkileyebilecek özel bir sağlık durumu, alerji ya da yaranız varsa belirtiniz. Yüksek tansiyon hastaları, kardiyovasküler rahatsızlığı olanlar ve hamile misafirlerimize sauna ve buhar banyolarını kullanmalarını yüksek sıcaklıklardan dolayı önermiyoruz. Kullanılması durumunda sorumluluk kendilerine aittir.

EVDE BAKIM
Spa deneyiminize evde devam etmeyi arzu ederseniz bakımlarda kullanılan çoğu ürün spa resepsiyonunda bulunmaktadır.

HEDİYE KARTI
Sevdiğiniz birine herhangi bir bakım hediye etmek için Hediye Kartları spa resepsiyonunda bulunmaktadır. Hediye kartlarının geçerlilik süresi üç aydır. Süresi geçmiş Hediye Kartlarının süresi ekstra 60TL hizmet bedeli karşılığı maksimum iki ay daha uzatılabilmektedir.

DEĞERLİ EŞYALAR
Lütfen değerli eşyalarınızı La Gazelle SPA'ya gelirken yanınıza almayınız. Değerli eşyalarınızı odanızdaki kasada bırakabilirsiniz.

KAYIP EŞYA
Bulunan tüm kayıp eşyalar spa resepsiyonuna teslim edilmelidir. Eşyalar dört ay boyunca saklanıp, bu süre içinde alınmazsa yerel hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Sıvı maddeler ve iç çamaşırlar sadece 24 saat boyunca saklanır.

FİYATLAR
Tüm fiyatlar Türk Lirası cinsinden belirtilmiştir, KDV dahildir ve değişikliğe tabidir.