ÇEVRE GEZİLERİ

ÇEVRE GEZİLERİ

yedigollerYedigöller : 1965 yılından beri Milli Park olarak koruma altında olan Yedigöller Türkiye'nin en güzel karışık ormanlarından biri. Otelden yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta olan Yedigöller'e giderken fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayın! Yol boyunca mükemmel manzaralarla karşılaşacaksınız. Yedigöller'e ulaştığınızda da kocaman ağaçların gölgesi altındaki gölleri görünce buranın bir doğa harikası olduğuna siz de katılacaksınız. Kuş sesleri arasında yapacağınız keyifli yürüyüşlerin arasında ahşap masalarda piknik yapabilirsiniz. Aşıklar Çeşmesi'ni de görmeden Yedigöller'den ayrılmayın.

 

 

golcukçevreGölcük: Otelden yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunan Gölcük'te Gölcük Kır Gazinosu'nun açık ya da kapalı bölümlerinde yöresel yemekler yemek, ya da gölün çevresinde piknik yapmak mümkün. Gölcük'ün çevresinde araçların dolaşması yasak; o yüzden yaptığınız yürüyüş çok sessiz ve dinlendirici olacaktır..

 

 

 

 

abantgoluAbant Gölü: Otelden 45 dakika uzaklıkta bulunan yemyeşil çamlarla çevrili Abant Gölü'nün çevresi yaklaşık 7 km. Yaklaşık 1,5-2 saatlik bir yürüyüşle, faytonla, ata binerek ya da aracınızla gölün çevresini turlayabilirsiniz. Her mevsim farklı güzelliği olan Abant Gölü'nün etrafındaki ağaçlıkların arasında bulunan küçük lokantalarda yöresel yemekler yiyebilirsiniz.