Gazelle Web Sitesi Kullanım Koşulları

Gazelle Web Sitesi Kullanım Koşulları

Gazelle Web Sitesi Kullanım Koşulları

Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu sitede, www.gazellehotels.com.tr’de veya bağlı sitelerde (bundan böyle kısaca SİTE olarak anılacaktır) sunulan hizmetler Grand Kartal Turizm ve Ticaret A.Ş. (bundan böyle kısaca GRAND KARTAL olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE’nin yasal sahibi GRAND KARTAL olup üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi GRAND KARTAL’a aittir.

İşbu kullanım koşullarını GRAND KARTAL gerektiği zaman değiştirebilir. SİTE hizmetlerinden faydalanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, işbu kullanım koşullarında GRAND KARTAL tarafından yapılan her türlü değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanıcı; SİTE’yi, SİTE’de sunulan hizmetleri, işlevleri ve/veya sitenin içeriklerini herhangi bir şekilde kullanarak GRAND KARTAL’ın veya şirketin diğer işletmelerinin, çalışanlarının, yöneticilerinin veya yetkili kişilerin, hiçbir şekilde GRAND KARTAL veya üçüncü taraflarda bulunan bilgi, yorum, haber, görsel, video vb. materyal veya içerikten dolayı, bu içeriklerin paylaşılmasından veya bu içeriklerin yayınlanmasındaki kesinti, gecikme veya hatadan dolayı ortaya çıkabilecek kayıp ve zararlardan sorumlu olmadığını kabul eder. GRAND KARTAL sitede yer alan verilerin doğruluğunu, güvenilirliğini ve/veya kullanışlılığını garanti etmez.

Kullanıcı, SİTE’yi, SİTE’de sunulan hizmetleri, işlevleri ve/veya sitenin içeriklerini herhangi bir şekilde kullanarak GRAND KARTAL’ın veya grubun diğer işletmelerinin, çalışanlarının, yöneticilerinin veya yetkili kişilerin, işletme logolarının veya SİTE sayfalarının başka bir web sitesinde bulunmasından veya üçüncü taraflar veya ziyaretçiler tarafından yüklenen içerikler veya genel internet kullanımı konusunda hiçbir yasal sorumluluk almadığını kabul eder.

Kullanıcı, SİTE’yi, SİTE’de sunulan hizmetleri, işlevleri ve/veya sitenin içeriklerini herhangi bir şekilde kullanarak GRAND KARTAL’ın önceden haber vermeksizin Site Kullanım Koşulları’nda, Gizlilik Politikası’nda, veya SİTE’de yer alan bilgilerde ve içerikte değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğunu kabul eder.