Gazelle Koşullar ve Şartlar

Gazelle Koşullar ve Şartlar

Gazelle Koşullar ve Şartlar

İptal Politikası:
Garanti Politikası:

Tüm rezervasyonlar için rezervasyon esnasında kredi kartı depozitosu gerekmektedir. Eğer otele giriş yapmak için bir banka/kredi kartı kullanırsanız, çıkış tarihinize kadar yapılabilecek tahmini küçük harcamalar dahil olmak üzere otele ödenecek tutarın tümünü karşılayacak kadar bir miktar kart hesabınızdan bloke edilebilir ve bu tür bir bloke, çıkış tarihinden itibaren 72 saat sonra ya da kartınızı düzenleyen kurumun takdirine bağlı olarak daha uzun bir süre sonra kaldırılır.

Koşullar ve Şartlar:

Giriş saati 14:00 ve sonrası, Çıkış saati 12:00 ve öncesidir. Erken giriş ve geç çıkış ekstra olarak ücretlendirilir. KDV, Açık büfe kahvaltı, akşam yemeği, WiFi dahildir. Spa bakım ve masajlarınız için +903742629800 no’lu telefondan önceden randevu almanızı tavsiye ediyoruz. Evcil hayvan belirli oda tiplerine kabul edilmektedir (Max. 8 kg) Misafirler evcil hayvanları ile restoran, lobi ve spa merkezi hariç alanları kullanabilirler. Ücret bilgisi ve rezervasyon için info@gazelleresort.com adresine ön bilgi verilmesi gerekmektedir.
İki yetişkinle beraber konaklayan ilk çocuk 0-6 yaş arasında ücretsiz, 7-11.99 yaş %50 indirimlidir. İkinci çocuk 0-1.99 yaş arasında ücretsiz, 2-11.99 yaş arasında %50 indirimlidir. 12 yaş ve üzeri çocuklar ekstra yatak olarak ücretlendirilir. Çocuk indirimleri gecelik kişi başı fiyat üzerinden hesaplanır. Ekstra çocuk ya da yetişkin konaklamalarında sadece odadaki var olan yatak kullanılır ve otel yönetiminin iznine bağlıdır. Ek ücretler toplam oda fiyatına yansımaz ve giriş esnasında ödenmeleri gerekmektedir. Farklı para biriminden ödemeler için giriş günü merkez bankası alış kuru dikkate alınır. Tesis konsept ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Gazelle Resort Otel; Visa, MasterCard, Maestro, American Express kartlarını kabul eder ve varıştan önce kartınızdan ön provizyon çekme hakkını saklı tutar. Rezervasyon sırasında kredi kartı verilerinizi gönderdiğinizde işlemin güvenli olmasını garanti altına almak için SSL (Security Socket Layer) şifreleme teknolojisi kullanılır. Otel, giriş yapılmayan rezervasyonları, giriş günü gecesi 04:00’ten sonra iptal etme hakkına sahiptir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi otel tarafından kabulü söz konusu olduğunda bankaların iade şartları çerçevesinde yapılır. Otele girişte ön büro otelden çıkış tarihinizi doğrulayacaktır. Verilen fiyatlar, otele giriş tarihi ve konaklama süresi içindir. Otelimizden daha erken ayrılmak istemeniz durumunda fiyat değişebilecektir.

Gizlilik Politikası:

Kişisel verileriniz, KVKK ve Gizlilik Politikamız uyarınca sözleşmenin kurulması, müşterilere daha iyi bir hizmet sağlanması, müşteri isteklerine cevap verilebilmesi, pazarlama hizmetlerinin kişiselleştirilebilmesi gibi aktiviteler amacıyla otomatik ya da otomatik olmayan yöntemlerle işlenmektedir. KVKK ve Gizlilik Politikamız’a web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilgileriniz ilgili diğer şirketlere iletilebilir. Son olarak, 6698 Sayılı Kanun Madde 11’de belirtilen haklarınızı kullanmak için (erişim, değişiklik, silinme, veri toplama ile ilgili itirazlar, vb) bizimle iletişime geçebilirsiniz: Gazelle Resort Otel, Fatih Mh Kökez Sk No 23 Karacasu 14020 Bolu Türkiye, +903742629800